Okresní rada AŠSK Karlovy Vary

Okresní rada AŠSK Karlovy Vary

41 školních sportovních klubů se 1622 členy

Nejbližší soutěže

Okrsková, okresní či krajská kola

Další soutěže

Pořádané centrálou AŠSK ČR

Časopis DO TOHO!
č. 1/2020

Číslo 1/2020 - PDF | eBook
Všechna čísla (34)

Využijte tisíce videí a pracovních listů od ČT edu pro výuku dětí nejen v létě

19. 7. 2021
Foto: Využijte tisíce videí a pracovních listů od ČT edu pro výuku dětí nejen v létě

Nejen prostřednictvím Letních kempů se spousta z nás snaží během letních měsíců dohnat to, co děti během pandemie a distanční výuky zameškaly. Vyzkoušejte ČT edu - největší portál vzdělávacích videí v ČR!

 

Projekt ČT edu vznikl v době zavedení distanční výuky, nicméně s jejím koncem ČT edu rozhodně nekončí. Na webových stránkách www.edu.ceskatelevize.cz jsou k dispozici desítky námětů na letní edukační aktivity. Objevte s dětmi kouzlo geocachingu nebo si vyzkoušejte, jak se vyznáte v méně známých olympijských sportech a zjistěte, co jste o nich vy ani žáci (ne)věděli.

Web ČT edu je nadále pomůckou pro vzdělávání, doučování a podporu pochopení i zapamatování probíraného učiva. Vybírat si můžete z tisíců videí v předmětech od biologiechemiefyziky přes anglickýfrancouzský jazyk až po matematikupřírodopis nebo hudební výuku a desítky dalších. Jednotlivá videa jsou mimo předmětů rozdělená i dle svého zaměření do sekce pro předškolní děti, 1. stupeň ZŠ2. stupeň ZŠ a středoškoláky. Využít můžete nejen videa, ale i tisíce souvisejících pracovních listů.

Využíváte materiály od ČT edu? Nebo máte nějaké jiné tipy na pomocníky nejen v letní výuce? Podělte se s námi na našem facebookovém profilu