Okresní rada AŠSK Karlovy Vary

41 školních sportovních klubů se 1622 členy

Středoškolský atletický pohár V 2019

28. 9. 2019

Ve středu 18.9.2019 se na atletickém stadionu v Karlových Varech uskotečnilo okresní kolo v SAP - soutež kategorie V v atletice. Pořadatelem byla SPgŠ, G a VOŠ Karlovy Vary. V soutěži chlapců závodilo 8 družstev a v soutěži dívek družstev 5. K vidění byly velice dobré výkony. Bojovalo se o každý výsledek a o každý bod. Nakonec v soutěži týmů obě kategorie vyhrála pořádající škola,tedy SPgŠ, G a VOŠ KV. V soutěži děvčat 2. místo obsadila děvčata z Prvního českého gymnázia a 3. místo družstvo Gymnazia Ostrov. V chlapecké soutěži obsadilo 2. místo družstvo SPŠ Ostrov a 3. místo vybojovali chlapci ze SŠ Stavební KV. Nejlepším výkonem v kategorii dívek byl výkon Kateřiny Machalcové na 200m 26,62. V kategorii chlapců jasně nejlepší výkon předvedl Jan Šebo na 1500m, když běžel 4:22,56. Díky všem za skvělé sportovní výkony a bojovnost pro svoje týmy.